KONST / Litografier / Färglitografier 9862305
nr 986 2305
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Färglitografier, 2 st, Erik Höglund (1932-1998), monogramsignerad 1991, bladets mått: 31x23
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 19:37:30
10/10 17:55:59
300 kr
12/10 19:06:40
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund